Beşiktaş Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede?

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 41.071903 enlem ve 29.027531 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Nisbetiye Mh. ve Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Nesrin Kakirman evli mi?

Sivrihisar Dümrek Ortaokul müdürüyken, evli olmasına rağmen, 2020 yılı Ocak ayında 19 yaşındaki eski kız öğrencisi İ.

Nesrin Kakırman nereli?

İlk ve ortaokulu Erzurum’da okuyan Nesrin Kakırman, İstanbul Cibali Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu.

Beşiktaş ilçe müdürü kim?

İLÇE MÜDÜRÜ ÖZGEÇMİŞİ – BEŞİKTAŞ

​ADI SOYADI ​Mine Sevil KARA
​ÜNVANI ​İlçe Müdürü
​TELEFON ​0 212 356 76 57
​E-POSTA [email protected]
​DOĞUM YERİ VE TARİHİ ​Sinop 1972

Beşiktaş ilçe milli eğitim müdürü kim oldu?

18.02.2022 tarihinden itibaren Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Hakan cırıt kimdir?

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, 10 kız öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla ortaokul müdürü Mustafa Kartaler’in tutuklanmasının ardından bakanlık kararıyla görevinden alındı.

Beşiktaş hangi ile bağlı?

Beşiktaş, İstanbul’un bir ilçesidir. Adını İstanbul’un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. 8,4 km uzunluğunda sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kâğıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur.

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi.

You might be interested:  Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Batı Kışla Nerede?

Selman Küçük Kimdir?

1975 yılında İstanbul´da doğdu. Aslen Giresun Alucra Kavaklıdere köyündendir. İstanbul Üniversitesi edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu, Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Yönetimi Planlama bölümünde yüksek lisans yaptı. 1998 yılında Adana Kozan’da Gaziköy Lisesi’nde göreve başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector