Derince Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Çınarlı İlkokulu tarafından 28 Aralık 2021 tarihinde 15 Temmuz temalı resim sergisi düzenlendi. Düzenlenen Programa Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Osman KARABAYIR, Derince İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İbrahim YILDIRIM, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Derince Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçtiğimiz ay Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Öğretim görevlisi görevinden atanarak başlayan Ömer Akmanşen daha önce 6 yıl Körfez İlçede Orhangazi Anadolu Lisesinde Okul Müdürlüğü yapmış.5 ay önce Kütühya’ya gitmiş şimdi iseDerince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirme ile

Ali Osman Karabayir kimdir?

Geçtiğimiz yıllarda yaptığı uygulamalar ile gündeme gelen, hakkında çeşitli soruşturmalar açılan ama her seferinde bir şekliyle görevine devam eden Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, bu kez müdürlüğün hizmet aracını kendi özel aracı gibi kullandığı ortaya çıktı.

Ömer Akmanşen nereli?

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 1969 yılında Bolu- Dörtdivan ilçesinde dünyaya geldi. 1981 yılında Yeniçağa İlkokulunu bitirdi. 1989 yılında İstanbul İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu.

Kocaeli il milli eğitim müdürü nereli?

Daha önce İzmit İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmakta olan Ömer Akmanşen, 1969 Bolu-Dörtdivan doğumlu olup evli ve dört çocuk babasıdır. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Züleyha Aldoğan Kimdir?

Züleyha ALDOĞAN, Gazi Albay babasının görev yeri olan Şanlıurfa´da doğmuştur. İlkokul hayatını Sivas´ta, ortaokul ve lise eğitimlerini İzmit´te tamamlamıştır. Yükseköğretimini Kocaeli Eğitim Enstitüsü´nde, lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü´nde tamamlamıştır.

You might be interested:  Okul Kantini Açma Belgesi Nasıl Alınır?

Yusuf Kahraman kimdir?

12.01.1976 tarihinde Antalya / Elmalı´da doğdu. Öğrenim hayatına 1982’de Akçay İlkokulu’nda başladı. Ortaöğrenimini 1994’te Elmalı İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi´ne ve 1995 yılında ise Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´ne girdi.

Izmit ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Fehmi Rasim Çelik’ten boşalan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen atandı.

Kocaeli Valisi kim oldu?

Valimiz Sayın Seddar YAVUZ, 1967 Eskişehir doğumlu olup İlköğrenimini Gümüşkonak’ta, orta öğrenimini Eskişehir’de, lise öğrenimini de Balıkesir’de

Fehmi Rasim Çelik Genel Müdür?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’i Personel Genel Müdürlüğü görevine atadı. Çelik, 7 yıldır Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector