Eğitim Vadisi Kimin?

Şirket ortaklarından Ahmet Akça’nın sahibi olduğu şirket yani! Çözüm’ün bir diğer ortağı olan Osman Öztürk de Eğitim Vadisi’ne ortak bu arada! Eğitim Vadisi’nin kitabını pazarlayan Çözüm yetkilisi, bir veli gibi telefon açan Cumhuriyet muhabirine her şeyi anlatıyor…

Eğitim Vadisi kime ait?

Eğitim Vadisi, 2008’de kurulmuş bir şirket. Ortaklarından bazıları ise şöyle: – AKP Sinop Milletvekili Nazım Maviş. Maviş’in şirketteki varlığını önemli kılan asıl unsur ise aynı zamanda TBMM Milli Eğitim Komisyonu üyesi olması.

Eğitim Vadisi ne demek?

beceri temelli yeni nesil soru testlerini barındıran modüler soru bankaları olan yayınevi.

Eğitim Vadisi hangi yayınevinin?

EĞİTİM VADİSİ – BKM Kitap.

Planlı ders föyü ne demek?

Planlı Ders Föyü (PDF), eğitim kurumlarindaki etkileşimli tahtalarda(akıll tahta) öğretmenlerin hızlı ve kolay ders anlatma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmmış bir materyaldir.

Ders föyleri ne demek?

Föy, bir konunun anlatılması ve öğrenilmesi için gereken bilgileri ve adımları içeren en küçük yapıdaki kitapçıktır. Konuyu esastan alıp bir ders süresinde gereken bilgiyi, açıklamaları ve örnekleri içerecek şekilde düzenlenmiştir.

Ders işleme föyü ne demek?

Ders Anlatım Föyü Nedir? Bir konunun anlatılması ve öğrenilmesi için gereken bilgileri ve adımları içeren en küçük yapıdaki kitapçıktır. Her föy bir dersin anlatılma süresi olan 40 dakikaya uygun şekilde hazırlanmıştır. Öğrencinin bir ders süresinde konuyu çalışmasına ve anlamasına yetecek şekilde oluşturulmuştur.

Föyü ne demek?

Föy kelimesi Türk Dil Kurumu sözlüklerinde ‘kısa bilgi içeren belge’ anlamındadır. Kitaplar, bazı bilgilerin detaylı ve uzun uzun anlatılmış halini içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector