Eraslan Eğitim Kurumları Kimin?

Karşıyaka, İzmir doğumlu Egem Eraslan, ilköğretim ve lise hayatını Özel Ege Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri Boston Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Eraslan, iş hayatına ABD’de başlamış, 2015 senesinde Eraslan Okulunun Kurucu görevini üstlenmiştir.

Egem Eraslan babası kimdir?

“Diğer okullarımızın da kurucusu olan büyükbabam Cemil Eraslan, Mavişehir isteğinin temellerini attı.

Eraslan okulu ne zaman kuruldu?

Eraslan Vakfı, Özel Ege Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Eraslan, Yönetim Kurulu üyeleri Yüksel Eraslan, Yansı Eraslan ve Ebru Eraslan tarafından 2014 yılında kurulmuştur.

Çakabey okullarının sahibi kim?

Kurucu Temsilcisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Zafer ERASLAN, 2004 yılından bu yana İzmir Özel Çakabey Okulları Kurucu Temsilciliği görevini yürütmektedir.

Yansı Eraslan kimdir?

Şubat 1998’den bu yana Özel Ege Lisesi Kurucu Temsilcisi olan Yansı Eraslan, Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) üyesi, Eraslan Vakfı kurucusu, mütevelli heyeti ve yönetim kurulu başkanı, imspolymers yönetim kurulu başkanıdır.

Çaka Bey İzmir’e tersane kurdu mu?

İzmir’e gelerek 1086’da beyliğini ilan etti ve bir donanma kurdu.

Çaka Bey İzmir’de bir tersane kurmuş mudur?

İzmir’i ele geçirdi ve müstakil bir Türk Beyi olarak sınırlarını genişletti. İzmir’de o döneme göre modern sayılabilecek bir tersane yaptırdı. Kürekli ve yelkenli gemilerden oluşan 50 parçalık ilk Türk donanmasını 1081 yılında inşa etti.

Çaka Bey istanbul’un fethinde görev aldı mı?

Büyük bir zafer elde eden Çaka Bey bazı önemli adaları, İzmir’den Çanakkale’ye kadar olan yerleri ve Bizans’ın Trakya kısmını ele geçirdi. Daha sonra büyük bir donanma kurarak Edremit ve Çanakkale bölgelerini ele geçirdi. Çaka Bey, İstanbul’u fethetmeyi planladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector