FAQ: Adü Eğitim Fakültesi Nerede?

Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi merkezde mi?

Fakültemiz, Ege Bölgesinin batısında yer alan Aydın ilinde Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs içersinde yer almaktadır. 3 Katlı merkez binası ile birlikte 2 katlı ek binası ve müzik bölümü öğrencilerinin derslikleri içinde ayrıca bir binası daha bulunmaktadır.

ADÜ egitim nasil olacak?

Rektör Aldemir, üniversitede güz döneminde yüz yüze ve uzaktan eğitim yoluyla karma şekilde derslerin yapılacağını belirterek, “2021-2022 Akademik Yılı’nın 13 Eylül’de başlayacağı üniversitemizde Güz Dönemi için Ön Lisans, Lisans ve Lisansüstü düzeyde dersler üniversitemiz yerleşkelerinde, yoğunluk Yüz Yüze Eğitimde

ADÜ PDR ne demek?

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı, ADÜ Eğitim Fakültesi bünyesinde 1997 yılında kurulmuştur. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (RPD) Lisans Programına ise 2011 – 2012 eğitim – öğretim yılında öğrenci alınmıştır.

Adnan Menderes Üniversitesi iletişim Fakültesi nerede?

İletişim Fakültesi, Aydın Menderes Derslikleri’nin üçüncü katında konumlandırılmıştır.

Adnan Menderes Üniversitesi hangi ilçede?

Adnan Menderes Üniversitesi 37.852947 enlem ve 27.854082 boylamda yer almaktadır. Semt/Mah olarak Zafer Mh. ve Merkez ilçesine bağlıdır. Adnan Menderes Üniversitesi haritası Aydın ili içinde nerede olduğu haritada gösterilmektedir.

ADÜ yüz yüze eğitim ne zaman başlıyor 2020?

Yeni eğitim öğretim yılının 13 Eylül’de başlayacağını açıklayan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, bu yıl derslerin karma eğitim olarak yapılacağını belirtti.

You might be interested:  Özel Okul Ücreti Ödenmezse Ne Olur?

Adnan Menderes Üniversitesi ne zaman açılacak?

ADÜ ‘den yapılan açıklamada, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu başvuru ve yerleştirme takviminin ileri tarihlerde tamamlanacak olması ve bunun üniversitemiz özelinde öğrenci mağduriyetine yol açacak olması sebebiyle 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı akademik takvim başlangıç tarihi 4 Ekim 2021 olarak

ADÜ katkı payı yatırma hangi bankaya yatırılacak?

Havale veya EFT yoluyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir. Katkı payı /öğrenim ücreti ödemelerinin Türkiye genelinde Halk Bankası Şubeleri / ATM / İnternet Bankacılığı üzerinden, TC Kimlik Numarası ile yapılması gerekmektedir.

ADÜ e-posta adresi nasıl alınır?

Öğrenci e – posta adresleri “öğ[email protected] adu.edu.tr” şekilde tanımlanmaktadır. ADÜ Hesap Anahtarını bağlı bulunduğunuz birimin personel işleri veya öğrenci işlerinden temin edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector