FAQ: Asfa Eğitim Kurumları Kimin?

Özel Ferda Koleji kimin?

1983 yılında Ankara Kocatepe Camisi ile inşaat sektörüne giren Türkiye Diyanet Vakfı iştiraki KOMAŞ A.Ş, İzmir’in ardından Ankara’da da özel bir okulu satın aldı. Ankara Etimesgut’taki ASFA Ferda Koleji ‘nin adı, “TDV Ferda Koleji ” olarak değiştirildi.

Asfa Koleji müdür?

abdullah yıldız – okul müdürü – Asfa | LinkedIn.

Asfa Koleji Bursluluk Sınavı 2021 ne zaman?

Asfa Okulları 2021 Bursluluk Sınavı Detayları Asfa Okulları bursluluk sınavını 9 Nisan 2021 tarihlerinde düzenledi. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okumakta olan öğrenciler girebildi.

Asfa Koleji cemaatin mi?

Asfa Okullar Grubu, Nakşibendi Tarikati’ne ait Hakyol Vakfı’na bağlı.

Mersin Şebnem okulları kimin?

Mersin Şebnem Okulları Kurucusu Yaşar GÜLTEKİN ve Okul Müdürü Ramazan YETKİN Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Belma Uysal Kimdir?

2011 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne (%100 burslu) ve Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi tezli yüksek lisans programına başlamıştır. 2016 yılında Marmara Üniversitesi MBA programını tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Belma Uysal, evli ve iki kız çocuk annesidir.

Asaf okulları hangi cemaatin?

FETÖ’nün yerine diğer cemaatlerin geçtiğine yönelik tartışma devam ederken, İskenderpaşa Cemaati ‘nin şeyhi olan Mahmut Esad Coşan’ın kurucusu olduğu ASFA Koleji, 3 – 10 yaş arasındaki çocukları anaokulunda Kuranı Kerim, Arapça ve hafızlık eğitimi verdiği ortaya çıktı.

Safa Koleji Hangi cemaat in?

Nakşibendi tarikatının kurduğu Safa Vakfı’nın okulunda 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan öğretmen tutuklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector