FAQ: Istanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştirma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Kanuni Sultan Süleyman hastanesine hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları kanuni sultan süleyman hastanesi durağı yakınından geçiyor: 142B, 142T, 78G, 98S, MR50.

Otogardan Kanuni Sultan Süleyman Hastanesine Nasıl Gidilir?

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Üçyüzlü durağında ininiz. Üçyüzlü Metro otobüs durağından HT1 numaralı otobüse binerek Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi hangi mahallede?

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Posta Kodu 34303. Halkalı Merkez Mh.

141M kaç dakika sürüyor?

141M (İETT) 141M (Fatih Mahallesi Yanyol‎→Mecidiyeköy Metrobüs), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: 141M hattında 12 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 22 dakika.

142T nerede?

142T (İETT) 142T otobüs hattının ilk durağı Kanuni Sultan Süleyman olup son durağı Tüyap / Yenıbosna Metro Yönü durağıdır. 142T (Kanuni Sultan Süleyman‎→Tüyap / Yenıbosna Metro Yönü), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: 142T hattında 34 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 64 dakika.

Kanuni Sultan Süleyman’a nasıl giderim?

Herhangi bir metrobüs durağından binilerek Sefaköy metrobüs durağında inildikten sonra 98S, 89A, 89İ ve KÇ2 otobüs hatlarından birini ya da Küçükçekmece metrobüs durağında inildikten sonra MK16 otobüs hattını kullanarak hastanemize ulaşmak mümkündür.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi ne zaman yapıldı?

Hastanemizin adı Sosyal Sigortalar Kurumu Yönetim Kurulu tarafından, Sosyal Sigortalar Kurumu Bakırköy Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Baştabipliği olarak değiştirilmiştir. Hastanemiz ek tesisleri ile birlikte 21 Haziran 1986 tarihinde o dönemin Başbakanı Sayın Turgut ÖZAL tarafından açılmıştır.

You might be interested:  Soru: Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Nereye Gönderiyor?

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Başhekimi kim?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Kocataş ve Sinop Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector