FAQ: Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Karşıyakadan Tepecik hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 249, 302, 60, 662.

Tepecik Hastanesi hangi Otobüs geçiyor?

Bu Otobüs hatları Tepecik yakınından geçiyor: 401, 401T, 76TM, HVİST-8.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi ilçede?

İzmir’in Bornova İlçesi Çamdibi semtinde 1000 metrekarelik alanda açılan Çamdibi Semt Polikliniği, 14 branşta poliklinik, röntgen ve laboratuvar hizmetleri ile bölge halkına hizmet vermektedir.

Bornova’dan Tepecik Hastanesine Nasıl Gidilir?

Bornova ‘ dan 59, 214, 249, 348 numaralı otobüslerden birine binerek Doğum Hastanesi durağında indiğinizde Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Tepecik Semt Polikliniği hangi bölümler var?

Semt Polikliniğ’nde Dahiliye, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk, Beyin Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları ( İntaniye), Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dermatoloji, Nöroloji ( Haftada 3 gün), Psikiyatri (Haftada 3 gün) branşlarnda poliklinik hizmeti ile görüntüleme ve laboratuvar (ultrason,

Izmir Konak hangi Otobüs gider?

Konak ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçenekleri; otobüs, tren, vapur, İZBAN ve İzmir Metrosu’dur. Konak ‘a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir.

Izmir terminalden karşıyakaya nasıl gidilir?

Karşıyaka ‘ya otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. Katında yer alan ilçe şehir içi Karşıyaka minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Kültür Eğitim Kurumları Kimin?

Izmir otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 53, 60, 662.

Tepecik hangi semtte?

Tepecik Atatürk Eğitim ve Araştıma Hastanesi 38.422340 enlem ve 27.165012 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Güney Mh. ve Konak ilçesine bağlıdır.

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır?

kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.

Bornova Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde Evka-3 semtinde bulunmaktadır. Konak’tan İzmir Metro’ya binerek Evka-3 durağında ininiz. Buradan 67, 111, 317 765 numaralı otobüslerden birine bnerek Trafik Hastanesi durağında indiğinizde Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Ege Kadın Doğum Hastanesi nerede?

Tepecik Ege Doğum Evi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Yenişehir semtinde bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector