Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nereye Bağlıdır?

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 40.755062 enlem ve 29.814142 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yavuz Sultan Mh. ve Derince ilçesine bağlıdır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haritası Kocaeli ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü posta kodu 41900.

Milli Eğitim Müdürlüğü hangi kuruma bağlıdır?

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı

MEB
Türü Bakanlık
Bağlılığı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı
Adres 06640 Çankaya, Ankara
Yıllık bütçe ₺146.920.234.000 (2021)

Ilçe eğitim müdürlüğü ne yapar?

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün görevleri:

Milli Eğitim Bakanlığımızın, eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirme iş ve işlemlerini yürütür.

Okul Müdürü doğrudan kime bağlıdır?

Madde 14- Okul müdürü; Okulun yönetiminden, eğitim-öğretim faaliyetlerinin ve rehberlik hizmetlerinin planlanmasından ve yürütülmesinden genel müdüre, resmî makamlara ve Bakanlığa karşı sorumludur.

Ankara il milli eğitim müdürü kimdir?

Harun FATSA – İl Milli Eğitim Müdürü

Levent Yazici kimdir?

İstanbul’da Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yürütürken 2012 yılında Tokat’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2012-2018 yılları arasında Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptı. 27 Ağustos 2018’de İstanbul Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Işbaşı Eğitim Programı Sgk Girişi Nasıl Yapılır?

Ilçe milli eğitim şube müdürü nasıl olunur?

(1) İlçe milli eğitim müdürü kadrosuna atanacaklarda; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68 inci maddesinin (B) bendinde öngörülen şartların yanında, yazılı veya yazılı ve sözlü sınavı kazanarak atanmış olmaları şartıyla; eğitim kurumu müdürlüğü görevinde en az dört yıl, şube müdürü kadrosunda en az iki yıl ya da bu

Ilçe milli eğitim müdürü ne kadar maaş alıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Eğitim Müdür Yardımcısı 7.630 11.200

Ilçe milli eğitim müdürlüğü çalışmaları nelerdir?

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün Görevleri :

 • Bakanlığa bağlı resmî, özel okul ve kurumların verdikleri diploma ve belgeleri incelemek, onaylamak, bunlara ait evrakı arşivlemek,
 • Sınıf ve okul kitaplıklarının kurulmasını, zenginleştirilmesini, öğretmen ve öğrencilerin faydalanmasını sağlamak,
 • Ilçe milli eğitim müdürü kaç yıl görev yapar?

  Kanunun yürürlüğe girmesinin ardından düzenlenen yönetmelikle beraber müdür atamalarında sözlü sınav getirilmiş, rotasyon yani yöneticilerin zorunlu yer değiştirmeleri yönetmelikle 6 yıl, fiilen 7 yıl olarak düzenlenmişti.

  Okul müdürü notları değiştirebilir mi?

  İdareciler için not girişi kısmında herhangi bir yetkisel veya zamansal kısıtlama yok. Karneleri basana kadar istediklerini yapabilirler.

  Okul müdürü öğretmenin sınıfını değiştirebilir mi?

  sene ortasında öğretmeni olan sınıf dağılamaz hocam öğretmen yoksa bile dağıtılamaz norm küçültme işlemi bu planlamalar haziran ve eylülde yapılırile bildirilir.Yasal değil velilerinle konuş, izin verme.Müdürler Tanrı nın yeryüzündeki gölgesi değil keyfibir uygulama.

  Okulda mutemet kimdir?

  Mutemet, çalıştığı kurumda para akışından ve para dağıtımından sorumlu kişiler adına çalışan kişilere denir. Devlet daireleri, bankalar, hastaneler vb. gibi kurumlar, bu mesleğin icra edildiği yerlerdir. Arapçadan dilimize geçmiş bir kelimedir ve güven ehli adam anlamına gelmektedir.

  Ankara Milli Eğitim Müdürü nereli?

  ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KİMDİR? Kaç yaşında olduğu bilinmeyen Harun Fatsa aslen Ordulu’dur. AK Parti 24. dönem milletvekili Eyyüp Fatsa’nın kardeş olan Harun Fatsa, Nevşehir, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği yaptı.

  You might be interested:  Idealist Öğretmen Ne Demek?

  Milli Eğitim Bakanlığı Müdürü kim?

  06.08.2021/. 5 Mayıs 1970 yılında Tokat’ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur.

  Mete Kızılkaya kimdir?

  Değişik okullarda öğretmen ve yöneticilik yaptıktan sonra 2016 yılında Adıyaman Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 6 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünde İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı olarak görev yapmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector