Ilçe Milli Eğitim Müdürü Ne Kadar Maaş Alır?

Okul müdürlerinin kıdemlerine göre 2 bin 400- 2 bin 800 TL maaş aldığı, ilçe milli eğitim müdürlerine, 700 TL’ye yakın ek ödeme yapıldığı ifade edildi.

Ilçe milli eğitim Müdürü ek ders alır mı?

K’nın 4. maddesi ile eklenen) (1) İl milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürlerine haftada 10 saat, ilköğretim müfettişi ve müfettiş yardımcılarına ise haftada 5 saat daha ek ders ücreti ödenir” (ek: 1/1,2) biçiminde Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders

Ilçe milli eğitim şube müdürü nasıl olunur?

5) Şube Müdürü kadrosuna atanabilmek için aşağıdaki şartlar aranır; – 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68 inci maddesinde öngörülen şartları taşımak ve toplam hizmetinin son üç yılını Başkanlıkta geçirmiş olmak, – En az dört yıllık fakülte veya yüksekokuldan mezun olmak, – Son sicil notunun olumlu olması kaydıyla

Kimler ilçe milli eğitim müdürü olabilir?

Yönetmelikteki eski madde şu şekildeydi: ‘(1) İlçe milli eğitim müdürü kadrolarına; öğretmenlikte adaylığı kaldırılmış olmak kaydıyla, yazılı veya yazılı ve sözlü sınavını kazanarak şube müdürü kadrolarına atananlardan en az iki yıl şube müdürü olarak görev yapmış olanlar arasından atama yapılır.’

You might be interested:  Kcl Hangi Okul?

Bölge müdürlerinin maaşı ne kadar?

Bölge Müdürü maaşı ortalama aylık 10564 _TL’dir. En düşük Bölge Müdürü maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 16875 _TL’dir.

Il milli eğitim müdürü ek göstergesi kaç?

inci derecede 2200 ek göstergeden yararlanabileceği belirtilmiş, böylece 1 inci dereceli şube müdürü, ilçe milli eğitim müdürü ve il milli eğitim müdür yardımcısı unvanlı kadrolarda bulunanların ek göstergeleri 2200 olarak tespit edilmiştir.

Okul müdürleri ne kadar ek ders alır?

– Yöneticilere ödenmekte olan ek ders ücreti haftada 4 saat artırımlı uygulanacak. Buna göre, yüz yüze eğitim yapılmayan eğitim kurumlarının yöneticilerine haftada 20 saat olarak ödenmekte olan ek ders ücretleri, haftada 24 saat olarak ödenecek.

Mebde Sube Muduru nasil olunur?

5- 5 yıldan az öğretmenlik hizmeti olup da atanma tarihine kadar 5 yıllık hizmeti dolacaklar şube müdürlüğü sınavına katılamazlar. Ancak, 5 yıllık öğretmenlik hizmeti olup da 10 yıldan az hizmeti olanlar atanma tarihine kadar bu süreyi tamamlarlarsa 1 inci dereceli şube müdürlüğü sınava katılabilirler.

Şube Müdürü Nasıl Olunur Diyanet?

1) Dört yıllık dinî yüksek öğrenim mezunu olmak, 2) Başkanlık teşkilatında en az üç yıl görev yapmış olmak, 3) Başkanlıkça açılan ihtisas kursunu başarı ile bitirmiş veya ilahiyat alanında doktora yapmış olmak, ancak, bayanlarda bu şart aranmaz, 4) Vaizlik yeterlik belgesine sahip olmak.

M.e.b şube müdürü nasıl olunur 2021?

Mimar, mühendis, biyolog, psikolog, istatistikçi, çözümleyici, programcı, araştırmacı, tekniker, şef veya sayman kadrosunda üç yıl çalışmış olanlar şube müdürlüğü ataması için gerekli süre şartını taşımaktadır. Öğretmen kadrosunda dört yıl çalışmış olanlar şube müdürlüğü ataması için gerekli süre şartını taşımaktadır.

Ilçe milli eğitim müdürü kaç yıl görev yapar?

Kanunun yürürlüğe girmesinin ardından düzenlenen yönetmelikle beraber müdür atamalarında sözlü sınav getirilmiş, rotasyon yani yöneticilerin zorunlu yer değiştirmeleri yönetmelikle 6 yıl, fiilen 7 yıl olarak düzenlenmişti.

You might be interested:  Öğretmen Ne Yapar?

Ilçe milli eğitim müdürü görev süresi kaç yıl?

İlçe milli eğitim müdürü ve şube müdürlerinden görev süresi dolmayanlar 01.06.2020-31.07.2020 tarihleri arasında isteğe bağlı olarak yer değişikliği yapabilecek.

Hizmet Bölgesi Bölge Hizmeti Süresi (Yıl) Bölge Hizmet Puanı (Yıl)
4 2 12
3 4 10,8
2 4 9,6
1 6 6

Ilçe milli eğitim müdürlüğünde nasıl memur olunur?

1) En az iki yıllık yüksekokul mezunu olmak, 2) Son iki yılı Bakanlıkta olmak üzere Devlet memurluğunda en az beş yıl görev yapmış olmak, 3) Bulunduğu görev unvanında veya aynı düzeydeki görevlerde toplam en az bir yıl görev yapmış olmak, 4) Yardımcı hizmetler sınıfı dışındaki kadrolarda görev yapıyor olmak.

Bölge müdürü nasıl olunur?

Bölge müdürü olmak için özellikle belirli bir bölümden mezun olunmasına gerek yoktur. Ancak bazı firmalar kendi sektörlerindeki alanlarda eğitim almış kişiler ile çalışmayı tercih etmektedirler. Lisans mezunu olmak tercih sebebi olmak ile birlikte önlisans veya lise mezunu olanlar da bölge müdürü olabilirler.

Emniyet müdürü maaşı kaç TL?

Ortalama İl Emniyet Müdürü Maaşı net asgari ücretin %268.45 üzerinde.Ortalama İl Emniyet Müdürü Maaşları Maaşı asgari ücret seviyesinde.

Bir fabrika müdürü ne kadar maaş alır?

2021 Üretim Müdürü (İmalat Sanayi) Maaşları Üretim Müdürü (İmalat Sanayi) maaşı ortalama aylık 4.500 – TL’dir. En düşük maaşı 3.826 -TL, En yüksek ise 9.300 – TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector