Kağıthane Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine kim atandı? EĞİTİM 08.02.2022, 06:31 08.02.2022, 06:35 Recep AYDIN Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ufuk Dilekçi atandı.

Ufuk Dilekçi kimdir?

Sporcu kökenli ve ulusal yayın yapan gazetelerde makalede yazan Dilekçi’nin aslen Erzurumlu olduğu ifade edildi.1979 doğumlu Ufuk Dilekçi, sporcu kimliği ile tanınan bir eğitimci olarak bir çok başarılı çalışmaya imza attığı ifade ediliyor.

Muhammet Çayır kimdir?

Muhammet Çayır Kimdir? 1958 Karaman, Ermenek doğumluyum, ilkokulu Ermenek’te, Orta ve Lise tahsilimi Konya İmam Hatip Lisesinde, Üniversite tahsilimi de Konya Selçuk Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladım. 1982 yılında Kağıthane İHL’nde matematik öğretmeni olarak çalışma hayatıma başladım.

Ayhan Sayar kimdir?

Buca’da 15 ay önce kendisini terkedip, boşanmak isteyen 22 yaşındaki eşi Sabah Sayar’ı, kayınvalidesi Zehra Tavacıoğlu’nun evinde bıçakla delik deşik ederek öldüren Ayhan Sayar (26), son kez yargıç önüne çıktı. Savcı Sayar’ın ömürboyu hapis cezasına çarptırılmasını istedi.

Istanbul il milli eğitim müdür?

Levent YAZICI – İl Millî Eğitim Müdürü

Adnan Sayar nereli?

Adnan Sayar 1962 yılında Bursa’da doğdu. 1981-1987 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1991-1995 yılları arasında Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göğüs Cerrahisi Uzmanlık eğitimi aldı.

Prof Dr Adnan Sayar kimdir?

Prof.Dr.Adnan SAYAR, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

You might be interested:  E Okul Gsm Numarası Nasıl Alınır?

Hasan Fevzi Batırel kaç yaşında?

Hasan Fevzi Batırel, İstanbul’da hizmet vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1994-1999 yıllarında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Göğüs Cerrahisi ihtisası yaptı.

Istanbul Milli Eğitim Şube Müdürü kimdir?

İbrahim SAK – Şube Müdürü

Istanbul Milli Eğitim Müdürü değişti mi?

İl Müdürünün atmasının ardından İstanbul’da 12 ilçe müdürü değişecek, Türk Eğitim Sen’in atattığı ilçe müdürü atamaları EBS karşı çıktığı için iptal edilecek.

Istanbul Il Milli Egitim Müdürü kim?

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector