Konya Il Milli Eğitim Müdürü Kim Oldu?

İl Milli Eğitim Müdürü 1962´de Konya´da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite öğreniminden sonra 1986 yılında Trabzon, Çaykara Köknar Köyü Ortaokulunda öğretmenliğe başladı. 2001 yılına kadar Konya, Trabzon ve Erzincan’da öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.

Milli Eğitim Müdürü kim oldu?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. Öğretmenliğe devam ettiği 2000 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlama alanında ikinci lisans eğitimini tamamladı.

Turan Kayacılar kimdir?

1974 yılında Konya İli Derbent İlçesi Çiftliközü Kasabasında dünyaya geldi. İlk öğrenimini Sille İlkokulunda, ortaöğrenimini Konya İmam Hatip Lisesinde, yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladıktan sonra 1998 yılında Başyayla Mehmet Akif Ersoy Lisesine öğretmen olarak atandı.

Ali büyük kimdir?

27 Ocak 2014 – 25 Şubat 2019 tarihleri arasında Çorum İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 25 Şubat 2019 tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. İngilizce, Almanca ve Arapça dillerini bilen Seyit Ali Büyük, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Il milli eğitim müdürlüğü hangi kuruma bağlıdır?

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı

MEB
Türü Bakanlık
Bağlılığı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı
Adres 06640 Çankaya, Ankara
Yıllık bütçe ₺146.920.234.000 (2021)

Ankara il milli eğitim müdürü değişti mi?

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEVİR TESLİM

You might be interested:  Sık sorulan: 2016 Eğitim Yılı Ne Zaman Başlıyor?

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar görevini yeni İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’ya devretti.

Istanbul il milli eğitim müdürü değişti mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUKun özel kalemi iken Hamza AYDOĞDUdan boşalan yere Ömer İNAN görevlendirilmişti. Ömer İNAN kadro alamamıştı. Ömer İNAN görevden alındı.

Derviş Ali kim?

Derviş Ali, 19. yüzyılın ikinci yarısında yaşamış Alevi-Bektaşi şairlerindendir. Hayatı hakkında kaynaklarda çok fazla bilgi bulunmayan âşık, şiirlerinde Derviş Ali mahlasını kullanmıştır. Şiirlerinde 1856, 1860 ve 1897 tarihlerini düşmesinden onun 19. yüzyılın ikinci yarısında yaşadığını tespit edilebilmektedir.

Seyit Ali Büyük kimdir?

1962 yılında Konya’da doğan Seyit Ali Büyük, ilk, orta ve lise ile üniversite eğitiminden sonra 1986 yılında Trabzon Çaykara Köknar Köyü Ortaokulu’nda öğretmenliğe başladı. 2001 yılına kadar Konya ve çeşitli illerde görev yaptı. Seyit Ali Büyük, son olarak Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı yapmaktaydı.

Ilçe milli eğitim şube müdürü ne iş yapar?

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün görevleri:

Milli Eğitim Bakanlığımızın, eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirme iş ve işlemlerini yürütür.

Ankara il milli eğitim müdürü kimdir?

Harun FATSA – İl Milli Eğitim Müdürü

Ilçe milli eğitim şube müdürü nasıl olunur?

(1) İlçe milli eğitim müdürü kadrosuna atanacaklarda; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68 inci maddesinin (B) bendinde öngörülen şartların yanında, yazılı veya yazılı ve sözlü sınavı kazanarak atanmış olmaları şartıyla; eğitim kurumu müdürlüğü görevinde en az dört yıl, şube müdürü kadrosunda en az iki yıl ya da bu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector