Konya Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Uzun süredir Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Mukadder Gürsoy ise Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişi oldu. SEYİT ALİ BÜYÜK KİMDİR? 1962’de Konya’da doğdu.

Servet Altuntaş kim?

1965 Trabzon/Tonya doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tonya ilçesinde tamamladı. 1990 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında Kulu İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni olarak göreve başladı.

Ali büyük kimdir?

27 Ocak 2014 – 25 Şubat 2019 tarihleri arasında Çorum İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 25 Şubat 2019 tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. İngilizce, Almanca ve Arapça dillerini bilen Seyit Ali Büyük, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Seyit Ali Büyük nereli?

1962´de Konya´da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite öğreniminden sonra 1986 yılında Trabzon, Çaykara Köknar Köyü Ortaokulunda öğretmenliğe başladı. 2001 yılına kadar Konya, Trabzon ve Erzincan’da öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.

Turan Kayacılar kimdir?

1974 yılında Konya İli Derbent İlçesi Çiftliközü Kasabasında dünyaya geldi. İlk öğrenimini Sille İlkokulunda, ortaöğrenimini Konya İmam Hatip Lisesinde, yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladıktan sonra 1998 yılında Başyayla Mehmet Akif Ersoy Lisesine öğretmen olarak atandı.

Derviş Ali kim?

Derviş Ali, 19. yüzyılın ikinci yarısında yaşamış Alevi-Bektaşi şairlerindendir. Hayatı hakkında kaynaklarda çok fazla bilgi bulunmayan âşık, şiirlerinde Derviş Ali mahlasını kullanmıştır. Şiirlerinde 1856, 1860 ve 1897 tarihlerini düşmesinden onun 19. yüzyılın ikinci yarısında yaşadığını tespit edilebilmektedir.

Seyit Ali Büyük kimdir?

1962 yılında Konya’da doğan Seyit Ali Büyük, ilk, orta ve lise ile üniversite eğitiminden sonra 1986 yılında Trabzon Çaykara Köknar Köyü Ortaokulu’nda öğretmenliğe başladı. 2001 yılına kadar Konya ve çeşitli illerde görev yaptı. Seyit Ali Büyük, son olarak Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı yapmaktaydı.

You might be interested:  Rönesans Eğitim Vakfı Ne Kadar Burs Veriyor?

Derviş Ali kimdir nerelidir?

Derviş Ali, Sivas, Şarkışla, Emlek yöresi halk şairlerindendir. Derviş Ali’nin iki şiirinde 1856 ve 1860 tarihleri geçmektedir. Bu nedenle XIX. yüzyılda yaşadığı tahmin edilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector