Nizip Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Nizip Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş’in konuşmacı olarak katıldığı “Milli Eğitim Müdürü Öğretmen Adayları ile Buluşuyor” konferansı gerçekleştirildi. Konferansın açılış konuşmasını yapan Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.

Nizip Milli Eğitim Müdürü kim?

Duyurular

Başlık Tarih
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz GÜNDEŞ´ten Şehitleri Anma Günü Mesajı 18/03/2019
NİZİP MEHMET AKİF ERSOY HEM, EK Usta Öğreticilerin EK-2 Değerlendirme Puanına Göre Sıralama Sonuçları 14/03/2019
NİZİP MEHMET AKİF ERSOY HEM, EK USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR 25/02/2019

Cengiz Gündeş Kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürü 1970 Yılında Kahramanmaraş´ta doğdu.İlköğrenimini ve Ortaöğrenimini Kahramanmaraş´ta,Üniversiteyi ise Çukurova Üniversitesinde tamamladı. 1986 yılında Öğretmenlik hayatına başladı.Çeşitli İllerde Öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.

Yasin Tepe kim?

01.08.1978 yılında Adıyaman’ın Samsat ilçesi Yarımbağ köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Adıyaman’da tamamladı. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Gaziantep il milli eğitim müdürü kim oldu?

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe hayatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yasin Tepe atandı. 04.02.2019 – 02.02.2020 tarihleri arasında Bolu Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Cengiz Karakaşoğlu kimdir, nerelidir?

Nizipte okullar tatil mi?

Nizip ilçesinde sabah saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı nedeniyle okullar, 1 gün süreyle tatil edildi. Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok il ve ilçede eğitime 1 gün ara verildi.

You might be interested:  Öğretmen Hakkında Suç Duyurusu Nasıl Yapılır?

Mehmet Yağcı kimdir?

01.01.1963 yılında Gaziantep-Araban ilçesi Gözey köyünde doğdu. İlkokulu Gözey köyünde bitirdi.1985 yılında Muş İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Türkçe öğretmenliğinde Lisans tamamladı.

Adana il milli eğitim müdür?

İl Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK, Sosyal Uyum ve Yaşam Eğitimi (SUYE) Programını Ziyaret Etti.

Şehitkamil Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Müdürümüz Sn. Mehmet YAĞCI, okul Müdürlerimizle 2. Dönem sene başı değerlendirme, Teknofest ve Mesem çalışmalarıyla ilgili çevrimiçi toplantı gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz Türkiye’nin ilk çocuk üniversitesi için ter döktü Müdürümüz Sn.

Gaziantep Şahinbey ilçe milli eğitim müdürü kim?

2017-2019 yılları arasında Şahinbey Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Erdal KILINÇ, 06/09/2019 tarihi itibariyle Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamıştır.

Gaziantep il mi ilçe mi?

Gaziantep iline bağlı 9 ilçe bulunmaktadır. İlçeler Güneydoğu Anadolu Bölgesi içinde yer alır. Merkez ilçeler: Şahinbey.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector