Okuyucular soruyor: Ihlas Eğitim Kurumları Kimin?

Ihlas Koleji kime ait?

İhlas Koleji 1996 yılında Dr. Enver Ören tarafından kuruldu. Bahçelievler, Avcılar ve Beylikdüzü kampüslerinde 15 okulla eğitim-öğreti. İhlas Holding’in toplumsal sorumluluk duygusuyla yürüttüğü hizmetlerden biri de eğitimdir.

Ihlas koleji ne zaman kuruldu?

İhlas Eğitim Kurumları, 1996 yılında Marmara Evleri kampüsünde, 1997 yılında Bahçelievler kampüsünde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde “Eğitimde Mükemmele Yolculuk” sloganıyla eğitim ve öğretim hizmeti vermeye başlamıştır.

Ihlas Koleji müdür?

Bedri Yeltekin, Nisan 2016 tarihinden itibaren İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Ihsan Koleji kimin?

Toplumumuzun en büyük ihtiyaçlarından biri olan bu eserin sahibi Ahmet Aygün´ dür. Belediye başkanı olduğu dönemde yapılıp hizmete açılmıştı.

Doğa Okulları Ne Zaman Açılıyor?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa ‘ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Bahçeşehir Koleji kaç TL?

Eğitim ücreti en yüksek 63.250 TL İstanbul Bahçeşehir Anadolu Lisesi, en düşük 15.089 TL Mardin Anadolu Lisesi. Lise 3-4 için öğle yemeği ücreti en yüksek 6.500 TL İstanbul Nakkaştepe, en düşük 2.673 TL Denizli Anadolu Lisesi.

Ihlas koleji bursluluk sınavı ne zaman?

İhlas Koleji Bursluluk Sınavı 2021 Detayları İhlas Koleji bursluluk sınavını 3 ve 4 Mart tarihlerinde yapacak. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler girebilecek. Sınav yüz yüze yapılacaktır. Bursluluk sınavında başarılı olan öğrencilere %100’e varan burs imkanı sağlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector