Okuyucular soruyor: Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi hangi semtte?

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 41.055214 enlem ve 28.759975 boylamda yer almaktadır. Semt /Mah olarak Atakent Mh. ve Küçükçekmece/istanbul ilçesine bağlıdır. İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu haritada gösterilmektedir.

141M kaç dakika sürüyor?

141M (İETT) 141M (Fatih Mahallesi Yanyol‎→Mecidiyeköy Metrobüs), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: 141M hattında 12 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 22 dakika.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi nasıl gidilir metro?

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Üçyüzlü durağında ininiz. Üçyüzlü Metro otobüs durağından HT1 numaralı otobüse binerek Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi ne zaman yapıldı?

Hastanemizin adı Sosyal Sigortalar Kurumu Yönetim Kurulu tarafından, Sosyal Sigortalar Kurumu Bakırköy Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Baştabipliği olarak değiştirilmiştir. Hastanemiz ek tesisleri ile birlikte 21 Haziran 1986 tarihinde o dönemin Başbakanı Sayın Turgut ÖZAL tarafından açılmıştır.

Kanunide Cildiye var mı?

T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kimdir?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Kocataş ve Sinop Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector