Şehitkamil Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Bunu duyup İlçe milli eğitimi aradığımızda Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’nın bu kararı aldığı söylenerek Şehitkamil İlksan adaylarına ilçe müdürünün yazılı cevap hazırlattığı söylenmiştir.
Müdürümüz Sn. Mehmet YAĞCI, Keşif Kampüsü Sınavının gerçekleştirildiği Türkan Mehmet Akcan Ortaokulunu ziyaret etti.

Şehitkamil Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Müdürümüz Sn. Mehmet YAĞCI, okul Müdürlerimizle 2. Dönem sene başı değerlendirme, Teknofest ve Mesem çalışmalarıyla ilgili çevrimiçi toplantı gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz Türkiye’nin ilk çocuk üniversitesi için ter döktü Müdürümüz Sn.

Mehmet Yağcı kimdir?

01.01.1963 yılında Gaziantep-Araban ilçesi Gözey köyünde doğdu. İlkokulu Gözey köyünde bitirdi.1985 yılında Muş İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Türkçe öğretmenliğinde Lisans tamamladı.

Yusuf Alçık kimdir?

Malatya merkez doğumlu olup İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Malatya´ da Yüksek Öğrenimini Uludağ ve Fırat Üniversitelerinde tamamladıktan sonra belirli bir süre özel sektörde çalışmış ve 1995 yılında öğretmenliğe başlamıştır.

Gaziantep il milli eğitim müdürü kim olacak?

İl Milli Eğitim Müdürü 01.08.1978 yılında Adıyaman’ın Samsat ilçesi Yarımbağ köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Adıyaman’da tamamladı.

Yavuzeli ilçe Milli Eğitim Müdürü kim?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KIRAÇ’ın ‘İstiklâl Marşı’mızın Kabulünün 101. Yıl Dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’ mesajı ⤵️ yavuzeli.meb.gov.tr/www/ilce-milli…

Metin Kılıçparlar kimdir?

07/05/1997 tarihinde Gaziantep ili Nizip Salih Ekmekçi İlkokulu´nda Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2004-2011 yılları arası Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü, 2011-2012 yılları arası Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü, 2012-2014 yılları arası Nizip İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaptı.

You might be interested:  Ocak 2022 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak?

Vehbi Bekiroğlu kimdir?

Mardin/Midyat Doğumlu olan Şube müdürümüz; 1980 yılında öğretmenliğe başladı.Anadolunun değişik yerlerinde öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra 1991 yılında Midyat´ta şube müdürlüğüne atandı.

Halit Ateş kimdir?

08/07/1979 tarihinde Hatay İskenderun´da doğdu. İlkokulu İskenderun Demirçelik İlkokulunda, ortaokul ve liseyi İskenderun İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1997 yılında başladığı, Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Lisans Bölümünden 2001 yılında mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector