Sık sorulan: Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Kim?

Hakan Gönen kim?

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz’ün emekli olması sonrası yerine atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, görevine başladı. Daha önce Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Gönen, 1970 Kahramanmaraş-Elbistan doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü kim oldu?

Yaklaşık 3 yıldan bu yana Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet Alagöz’ün yaştan dolayı emekli olması nedeniyle yerine Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen getirildi. Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Kahramanmaraşlı Müdür Gönen’in atanmasının hemen ardından göreve başladığı öğrenildi.

MEB Yönetici Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Duyurular sayfasında yer alan bilgiye göre 14 Mart tarihinde gerçekleşen EKYS’nin sonucu 7 Nisan 2021 tarihinde açıklanacak.

Adıyaman Kahta’da okullar ne zaman açılacak?

Eğitim öğretime hazır hale getirilen okulları denetleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, okullarda yapılan hijyen ve fiziki mesafe tedbirleri hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı. 15 Şubat 2021 tarihi ile ilk ve ortaokul kademelerinde köy okullarında başlayan yüz yüze eğitim, 1 Mart 2021 Pazartesi

Hakan Gönen nereli?

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen kimdir? Kahramanmaraşlı olup 1970 yılında Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Eldelek köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Elbistan’da tamamladı. Müdür Gönen, 1989 yılında Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Yüksekokulundan mezun oldu.

You might be interested:  2021 Okul Yaz Tatili Ne Zaman?

Servet canlı kimdir?

1981 yılında Gaziantep’te doğdu. Bütün öğrenim kademelerini Gaziantep’te tamamladı. 2005 yılında Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. 2007 yılında Yüksekova Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başladı.

Adana il milli eğitim müdür?

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bingöllü Veysel Durgun Adana İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

2021 EKYS mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı güncel takvime göre, sözlü mülakat sonuçları 8 Temmuz’da açıklanacak. Öğretmen adaylarının sözlü mülakat sonuçlarına göre yapacağı atama tercih sonuçları ise 8 Eylül 2021 ‘de açıklanacak.

MEB idareci atamaları ne zaman yapılacak?

​​​​​​​2021 Yılı MEB ‘e bağlı okullara ilk defa yönetici görevlendirme takvimi yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı yönetici atama takviminde güncelleme gerçekleştirdi ve bunu duyurdu. Söz konusu müdür, müdür yardımcısı görevlendirme süreci 21 Haziran’dan başladıktan sonra 1 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek.

Norm fazlası öğretmen atamaları yılda kaç kez yapılır?

Norm fazlası öğretmen atamaları takvimde belirtilmeli ve yılda en az iki kez yapılmalı, 2020-2021 eğitim öğretim yılında 9. Sınıf öğrencileri yurt genelinde %35-%40 civarında artacağından dolayı orta öğretim kurumlarında norm kadro artışı olacaktır.

Son Dakika Okullar ne zaman açılacak?

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK? MEB tarafından yayınlanan 2021-2022 yılı eğitim ve öğretim yılı takvimine göre okullar 6 Eylül 2021 tarihinde açılacak.

Istanbul’da okullar ne zaman açılacak?

Okullar 6 Eylül Pazartesi günü açılacak. Okulların açılmasıyla birlikte yeni dönemde öğrenciler toplamda 182 gün eğitim görecek. MEB’in açıkladığı takvime göre; birinci dönem, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayacak ve 21 Ocak 2022 Cuma günü sona erecek.

Orta Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak, sorusuna MEB tarafından 2021-2021 üzerinden cevap verdi. Milli Eğitim Bakanlığı lise ve ortaokulun eğitimi “yüz yüze” olacağını açıklarken, eğitim 6 Eylül 2021 tarihinde başlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector