Sık sorulan: Apple Eğitim Indirimi Nasıl?

Apple öğrenci indirimi nasıl kullanılır 2021?

Apple Music Öğrenci Üyeliği İndirimi İçin Nasıl Kaydolunur Öğrenciyseniz ve iPhone veya iPad’inizde Apple Music’e aboneyseniz, “Üniversite öğrencisi misiniz?” Yazan yere dokunun. Doğrulama sistemine yönlendirileceksiniz: kolejiniz veya üniversiteniz uygunsa, indirimli bir abonelik ücreti alacaksınız.

Apple eğitim indirimi nasıl oluyor?

Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alabilirim?

  1. Myunidays.com adresinden yeni bir hesap için kaydolun ve öğrenci kimlik bilgilerinizi gösterin.
  2. Web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla özel fırsatlara göz atın ( Apple Tech kategorisinde)
  3. Beğendiğiniz bir fırsat bulduğunuzda “Şimdi alın” ı tıklayın.

Apple eğitim indirimi ne zamana kadar?

Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021’de başlar ve 11 Ekim 2021’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dönemi herhangi bir anda önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, sonlandırılabilir veya uzatılabilir.

Apple eğitim indirimi yüzde kaç?

uygulamalarda indirim. Okulların uygulamaları toplu satın alarak tasarruf sağlamalarına yardımcı olmak için geliştiricilerle birlikte çalıştık. Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

iPad öğrenci indirimi nedir?

iPad üniversite kampanyası kapsamında %10 İndirim uygulanır. Vade farksız 6 taksit ile satın alınabilir. Vade farksız 6 taksit ile satın alınabilir.

You might be interested:  Öğretmen Seminer Ne Zaman?

iPhone indirimi ne zaman 2021?

Kampanya bitiş tarihi 26 Mart 2021 ‘dir. ** iPhone 11 kampanya özel indirim tutarı, eski telefonu geri alım bedeline ek 700 TL’dir. Kampanya bitiş tarihi 26 Mart 2021 ‘dir.

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Air’den daha fazla güç istiyorsanız, ancak daha büyük MacBook Pro 15 inç için okulun etrafında dolaşmak için daha fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, MacBook Pro 13 inç sizin için en iyi MacBook ‘tur.

iPhone ne zaman alınmalı?

Çünkü, her Eylül ayında yeni bir iPhone tanıtılır. Eylül’ün ilk ya da ikinci haftasında tanıtılan yeni iPhone modeli sonbahar döneminde raflardaki yerini alır. Toplamda 3-4 aylık bir gecikme ile en güncel iPhone ‘a sahip olabilirsiniz. Bu nedenle, en yeni iPhone için en doğru zaman sonbahar aylarıdır.

Pro Motion nedir?

Apple’ın ProMotion teknolojisi, sadece yüksek yenileme hızını desteklemiyor. ProMotion teknolojisi ile ekran, görüntülenen görüntüye göre yenileme hızını kendisi ayarlıyor. Animasyonlar ve görüntüler, ProMotion teknolojisine sahip ekranlarda, 60Hz’lik bir ekrana kıyasla çok daha iyi görünüyor.

Apple eğitim indirimi ne zaman bitiyor 2020?

Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dahilindeki Yerler: Apple Store konumları, Eğitim için Apple Store ve 0800 448 829 873 (her biri “Kampanya Dahilindeki Yer” olarak adlandırılır).

iPhone 13 ne zaman?

iPHONE 13 NE ZAMAN ÇIKACAK? Ön sipariş tarihi 24 Eylül. Satış tarihi 1 Ekim. 4

MagSafe ne demek?

iPhone 12 ve daha yeni modellerde MagSafe şarj aygıtları ve harici piller, iPhone’un arkasına veya MagSafe özellikli kılıfına hizalanır. Mıknatıslar, hızlı kablosuz şarj için düzgün hizalamayı sağlar; şarj sırasında iPhone’u tutup kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Iş Sağlığı Ve Güvenliği Hangi Üniversite?

Apple Store taksit var mı?

iPad, Mac, iPod ve Aksesuarlar için 3 aya kadar taksit planlarından birini seçin. (iPhone için taksitle satış seçeneği yoktur.) Ayrıca, Kredi Kartınız her iki program için uygun olduğu takdirde ödeme için puanlarınızı kullanabilir ve siparişin geri kalan kısmını taksitlendirebilirsiniz.

Cellular Tablet ne demek?

Cellular özelliği olmayan iPad cihazlar, internete bağlanmak için farklı bir internet sağlayıcı telefona veya wifi bağlantısına ihtiyaç duyarlar. Cellular özelliği ise, bulunduğu iPad cihaza sim kartı takılmasını ve o cihazın başka hiçbir internet kaynağına ihtiyaç duymadan online olabilmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector