Sık sorulan: Apple Eğitim Indirimi Ne Zaman?

Apple eğitim indirimi ne zaman 2021?

Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021 ‘de başlar ve 11 Ekim 2021 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dönemi herhangi bir anda önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, sonlandırılabilir veya uzatılabilir.

Apple eğitim indirimi ne zaman 2020?

Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dahilindeki Yerler: Apple Store konumları, Eğitim için Apple Store ve 0800 448 829 873 (her biri “Kampanya Dahilindeki Yer” olarak adlandırılır).

Apple öğrenci indirimi nasıl kullanılır 2021?

Apple Music Öğrenci Üyeliği İndirimi İçin Nasıl Kaydolunur Öğrenciyseniz ve iPhone veya iPad’inizde Apple Music’e aboneyseniz, “Üniversite öğrencisi misiniz?” Yazan yere dokunun. Doğrulama sistemine yönlendirileceksiniz: kolejiniz veya üniversiteniz uygunsa, indirimli bir abonelik ücreti alacaksınız.

Apple eğitim indirimi yüzde kaç?

uygulamalarda indirim. Okulların uygulamaları toplu satın alarak tasarruf sağlamalarına yardımcı olmak için geliştiricilerle birlikte çalıştık. Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

iPhone 11 ne zaman indirime girer 2021?

Bu indirim furyası 29 Ocak 2021 tarihinde başlayacak olup bir çok kategoride kullanıcıların ihtiyacını en uygun fiyatla karşılamasını sağlayacak. Bu kampanyada iPhone 11 ve AirPods 2. nesil modelleri kaçırılmayacak fırsatlar ile sizleri bekliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Işbaşı Eğitim Programı Maaş Ne Kadar?

Apple çalışanlarına ne kadar indirim yapıyor?

Bugün açıklıyoruz Apple mağazalarında çalışanların aldığı indirimler (veya en azından Amerika Birleşik Devletleri’nde aldıkları indirim ). Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

Apple eğitim indirimi nasıl oluyor?

Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alabilirim?

  1. Myunidays.com adresinden yeni bir hesap için kaydolun ve öğrenci kimlik bilgilerinizi gösterin.
  2. Web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla özel fırsatlara göz atın ( Apple Tech kategorisinde)
  3. Beğendiğiniz bir fırsat bulduğunuzda “Şimdi alın” ı tıklayın.

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Air’den daha fazla güç istiyorsanız, ancak daha büyük MacBook Pro 15 inç için okulun etrafında dolaşmak için daha fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, MacBook Pro 13 inç sizin için en iyi MacBook ‘tur.

iPad öğrenci indirimi nedir?

iPad üniversite kampanyası kapsamında %10 İndirim uygulanır. Vade farksız 6 taksit ile satın alınabilir. Vade farksız 6 taksit ile satın alınabilir.

Unidays nasıl kayıt olunur?

Tek ihtiyacınız olan “edu.tr” uzantılı bir mail adresi. Unidays isimli bir servis doğruluyor öğrenci olduğunuzu. Ben öğrenciyim dedikten sonra girdiğiniz mail adresine gelen doğrulama mailine tıklamanız yeterli. Birkaç dakika sürüyor öğrenci hesabına geçmeniz.

iPhone ne zaman alınmalı?

Çünkü, her Eylül ayında yeni bir iPhone tanıtılır. Eylül’ün ilk ya da ikinci haftasında tanıtılan yeni iPhone modeli sonbahar döneminde raflardaki yerini alır. Toplamda 3-4 aylık bir gecikme ile en güncel iPhone ‘a sahip olabilirsiniz. Bu nedenle, en yeni iPhone için en doğru zaman sonbahar aylarıdır.

MagSafe ne demek?

iPhone 12 ve daha yeni modellerde MagSafe şarj aygıtları ve harici piller, iPhone’un arkasına veya MagSafe özellikli kılıfına hizalanır. Mıknatıslar, hızlı kablosuz şarj için düzgün hizalamayı sağlar; şarj sırasında iPhone’u tutup kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Üniversite Fiziğine Nasıl Çalışılır?

Apple Store taksit var mı?

iPad, Mac, iPod ve Aksesuarlar için 3 aya kadar taksit planlarından birini seçin. (iPhone için taksitle satış seçeneği yoktur.) Ayrıca, Kredi Kartınız her iki program için uygun olduğu takdirde ödeme için puanlarınızı kullanabilir ve siparişin geri kalan kısmını taksitlendirebilirsiniz.

Pro Motion nedir?

Apple’ın ProMotion teknolojisi, sadece yüksek yenileme hızını desteklemiyor. ProMotion teknolojisi ile ekran, görüntülenen görüntüye göre yenileme hızını kendisi ayarlıyor. Animasyonlar ve görüntüler, ProMotion teknolojisine sahip ekranlarda, 60Hz’lik bir ekrana kıyasla çok daha iyi görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector