Soru: Adana Milli Eğitim Müdürü Kim?

Adana il milli eğitim müdürü kim?

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bingöllü Veysel Durgun Adana İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

Adana Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun Kimdir?

Sırasıyla okul müdür yardımcılığı, okul müdürlüğü, ilçe milli eğitim şube müdürlüğü görevlerinde bulundu. Eğitim Yönetimi, Teftiş, Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 05.09.2018 tarihinde Adana İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Veysel DURGUN evli ve 3 çocuk babasıdır.

Seyhan ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, sevenlerinin ziyaret akınına uğruyor.

Adana’da kaç öğretmen var?

Adana ili genelinde normal ve ikili öğretim yapan okul sayısı 702 adettir. Bu okullardan 478 tanesinde normal öğretim 224 tanesinde de ikili öğretim yapılmaktadır. 7123 dersliğin olduğu okullarda toplam öğretmen sayısı 11.087’dir.

Ilçe milli eğitim müdürü ne iş yapar?

MADDE 6 – (1) (Değişik:RG-20/9/2015-29481) Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

Ankara il Milli Eğitim Müdürü nereli?

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KİMDİR? Kaç yaşında olduğu bilinmeyen Harun Fatsa aslen Ordulu’dur. AK Parti 24. dönem milletvekili Eyyüp Fatsa’nın kardeş olan Harun Fatsa, Nevşehir, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği yaptı.

You might be interested:  Öğretmen Çalışmayan Eş Yardımı Ne Kadar?

Milli Eğitim Bakanı kimdir?

06.08.2021/. 5 Mayıs 1970 yılında Tokat’ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur.

Adana Seyhan ilçe mi?

Seyhan, Türkiye’nin Adana ilinin bir ilçesidir. İlçe, tamamıyla Adana şehir merkezi içerisinde kabul edilmektedir ve tüm ilçeye bir alt tabaka belediye olan Seyhan Belediyesi hizmet vermektedir.

Adana’da kaç tane lise var?

137 okuldan 64’ü şehir merkezlerinde ve 19 tanesi köylerde olmak üzere 83 tanesi Genel Lise, 54 tanesi de Meslek Liseleridir.

Müdür yardımcılığı sonuçları 2021 ne zaman?

Adaylar, sınav sonuçlarına 02 Nisan 2021 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir.

Norm fazlası öğretmen atamaları yılda kaç kez yapılır?

Norm fazlası öğretmen atamaları takvimde belirtilmeli ve yılda en az iki kez yapılmalı, 2020-2021 eğitim öğretim yılında 9. Sınıf öğrencileri yurt genelinde %35-%40 civarında artacağından dolayı orta öğretim kurumlarında norm kadro artışı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector