Uzaktan Eğitim Ingilizce Ne Demek?

Uzaktan eğitim ne demek türkçe?

Uzaktan Eğitim; zamandan ve mekandan tamamen bağımsız bir şekilde öğrencinin ve öğretim üyesinin kampüse gelme zorunluluğu olmaksızın mevcut var olan bilgisayar teknolojileri vasıtası ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü, sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği

Uzaktan Eğitim Almanca ne demek?

uzaktan eğitim {isim} Fernstudium {nö.}

Distance Learning ne demek ingilizce?

İngilizcede distance learning ‘ın anlamı a way of studying in which you do not attend a school, college, or university, but study from where you live, usually being taught and given work to do over the internet: They offer advanced degrees or professional certification through distance learning.

Uzaktan eğitim de hangi bölümler var?

Uzaktan eğitim ile ikinci üniversite okuyabileceğiniz 10 keyifli bölümü bir araya getirdik!

  • İşletme.
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım.
  • Gazetecilik.
  • Uluslararası İlişkiler.
  • Yönetim Bilişim Sistemleri.
  • Bilgisayar Mühendisliği.
  • Endüstri Mühendisliği.
  • Çocuk Gelişimi.

Açıköğretim ve uzaktan eğitim aynı mı?

Açıköğretim ve Uzaktan Öğretim arasındaki fark: Uzaktan Öğretim derslerin Canlı Ders olarak yapılmasıdır. “AUZEF Uzaktan Öğretim Programlarına ÖSYM sınavları ile öğrenci alımı yapılmaktadır.” public Kişinin kendi öğrenme hızında öğrenim görmesine imkan sağlar.

Uzaktan öğretim diplomada yazar mı?

YÖK tarafından açıklanan 30.03.3017 tarihli Genel Kurul Kararı’na göre, uzaktan eğitim programları tamamlandıktan sonra verilen diplomalarda “ uzaktan öğretim ” ibaresinin bulunması zorunlu tutulmuştur.

Uzaktan eğitim nasıl oluyor?

Uzaktan öğretim, öğrencinin ve öğretim üyesinin kampüse gelme zorunluluğunun bulunmadığı, tamamen sanal ortamda, canlı, görüntülü, sesli ve interaktif olarak derslerin işlendiği, uzaktan fakat yüz-yüze üniversite eğitiminin verildiği çağdaş bir eğitim sistemidir.

You might be interested:  Üniversite Yerlestirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Beden eğitimi ingilizce nasıl yazılır?

pe (physical education ) i.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector