Ankara Eğitim Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi dolmuş gider?

ULUS’TAN BENTDERESİ DOLMUŞ DURAKLARINDAN TOPRAKLIK, TÜRKÖZÜ, ABİDİNPAŞA, AKDERE VE MAMAK DOLMUŞLARI İLE HASTANEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi hangi semtte?

Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır. Eskişehir Yolu ile bu semti Bilkent Köprüsü bağlar.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Kızılay’da ininiz. Buradan 266, 268, 269, 270 numaralı otobüslerden birine binerek Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Kızılaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 353-5.

Ankara hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 309, 312, 339-7, 354-3, 363, 394-3.

Ankara Zekai Tahir nerede?

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Talatpaşa Bulvarı Hamamönü Cebeci adresinde bulunmaktadır.

You might be interested:  Açık Üniversite Için Hangi Sınava Girmeliyim?

Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi semtte?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi 39.933296 enlem ve 32.868820 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümler var?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 15 adet acil tıp uzmanı, 2 adet adli tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 32 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 22

Zekai Tahir Burak taşındı mı?

1925 yılında Hamamönü Hacı Musa Mahallesinde kiralanan kerpiçten yapılma bir binada, beş yataklı olarak “Doğumevi” ismiyle faaliyete başlayan Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi (ZTB) geçtiğimiz hafta sonu apar topar Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne taşındı.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 145-7, 266, 266-2, 268, 460.

Kızılaydan Keçiörene metro ile nasıl gidilir?

Kızılay’dan Keçiören gitmek için izlenecek yok. Batıkent-Sincan Metrosuna bineceksiniz. AKM (Atatürk Kültür Merkezinde ineceksiniz. Metro ‘da dışarı çıkmadan hemen aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna bineceksiniz. 17 Dakikada Keçiören (Şehitler-Gazino Durağı) olacaksınız.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kim?

Dr. Murat Alper, görevi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Rahmi Kılıç’a devretti.

Kızılay Etimesgut nasıl gidilir?

Ankara’dan Etimesgut’a Ulaşım Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Ankara Kızılay AVM hangi Otobüs gider?

Çankaya konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kizilay AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 112, 185-7, 203-7, 256, 297-7, 439.
  • Metro: M1-M2-M3.
You might be interested:  FAQ: Eğitim Bilimleri Ne Zaman?

Kartal Kızılay Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kartal Kızılay Tıp Merkezi yakınından geçiyor: 16, 16D, 17, KM34.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector