Antalya Il Milli Eğitim Müdürü Kim Olacak?

Antalya il milli eğitim müdürü kim oldu?

Diyarbakır’a atanan Yüksel Arslan yerine, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er atandı.

Antalya Muratpaşa Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan YAVUZ [] Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Kenan YAVUZ, 12 Temmuz 2021 tarihinde görevine başlamıştır.

Antalya Milli Eğitim Müdürü değişti mi?

Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) – ANTALYA ‘da 4 yıl görev yapan Yüksel Arslan’ın Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü ‘ne atanmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er atandı.

Alanya Milli Eğitim Müdürü kim olacak?

13 Kasım 2020, 12:32. Alanya ‘nın yeni Milli Eğitim Müdürü, Barbaros Azakoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Yusuf Yılmaz oldu. Alanya gibi pek çok ilden bile daha büyük bir ilçede haftalardır atama yapılması beklenen Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Barbaros Azakoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Yusuf Yılmaz atandı.

Hüseyin Er nereli?

Antalya’nın Alanya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Yüksek Lisansını Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalı, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetiminde yaptı. 1997 yılında Isparta ili Gazi Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak göreve başladı.

You might be interested:  Çocuğum Hangi Okul?

Antalya’da kaç 8 sınıf öğrencisi var?

Bunu rakamlarla açıklayacak olursak Antalya ‘daki 8 ‘inci sınıf öğrenci sayısı, Performans Takip Sınavı (PTS) verilerine göre 31 bin 703.

Yıldırım Solak Nereli?

1978 yılında Sivas’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Sivas’ta tamamladı 1997 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne yerleşti.

Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Turan AKPINAR – İl Milli Eğitim Müdürü

Burdur il milli eğitim müdürü kim olacak?

Emre Çay’ın Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘ne atanmasının ardından boşalan Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Antalya’nın Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya atandı. Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Erdem Kaya’nın Pazartesi günü göreve başlaması bekleniyor.

Adana il milli eğitim müdür?

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bingöllü Veysel Durgun Adana İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

Antalya kaç okul var?

İlimizde 2’si Devlet, 3’ü Vakıf, toplam 5 (beş) adet üniversite, 95 Fakülte / Yüksekokul, 93 bin 212 öğrenci bulunmaktadır.

Osman Nuri Gülay Kimdir?

Osman Nuri GÜLAY 1955 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Bölümünden mezun oldu. 07.01.2016 tarihinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü olarak atanmış olup halen görevini sürdürmektedir.

Milli Eğitime bağlı kaç öğretmen var?

MEB ‘in, 2003’ten 2020’ye kadar yaptığı 692 bin 808 öğretmen alımıyla, resmi ve özel eğitim kurumlarında görev yapan öğretmen sayısı 2020-2021 eğitim öğretim yılında 1 milyon 148 bin 514’e ulaştı.

Alanya hangi illere yakın?

Antalya Körfezi’nin doğu kıyısındaki Antalya-İçel Karayolu üzerine kurulu olan ilçenin merkezi, il merkezine 137 km uzaklıktadır. Şehir merkezinin doğusunda yer alan Alanya; Manavgat, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerine komşudur. Kuzeydoğusunda ise Karaman ve Konya illerine sınır komşusudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector