Arel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Nasıl?

Arel Üniversitesi Online mi?

Uzaktan öğretim programımızda final sınavı hariç diğer sınavlar internet üzerinden yapılmaktadır.

Arel Üniversitesi Yüz yüze eğitim ne zaman?

2020-2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi, 15 Şubat itibarıyla uzaktan eğitimle başlayacak. 1 Mart itibarıyla da 12. sınıflarda seyreltilmiş sınıf uygulamasıyla yüz yüze eğitime geçilecek.

Arel Üniversitesi Uzaktan eğitim nasıl olacak?

Uzaktan eğitim sisteminde dersler sanal sınıf ortamında gerçekleştiriliyor. Akademisyen ve öğrenciler internet bağlantısı sağlanan her ortamdan sisteme bağlanarak sınıf ortamında derse katılabiliyor.

Arel öğrenci bilgi sistemine nasıl girilir?

Yeni Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemimize https://obs. arel.edu.tr/ adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Şifre: T.C. kimlik numaranızın ilk 5 (beş) hanesi. Başarılı ve verimli bir Eğitim-Öğretim dönemi dileriz.

Arel Üniversitesi kapatıldı mı?

1 FAKÜLTE İLE 2 YÜKSEKOKUL KAPATILDI Aynı kararla, İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sinop Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ise kapatıldı.

Arel dersler ne zaman başlıyor?

2020-2021 Akademik yılı bahar dönemi dersleri 01.03.2021 tarihinde başlayacaktır. 2020-2021 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ders programı için tıklayınız. 2020-2021 Akademik yılı bahar dönemi ders seçim işlemleri 23.02.2021 tarihinde saat 10:00 da başlayacaktır.

Arel Üniversitesi Tanıtım Günleri nerede?

Sefaköy Yerleşkesi. Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

You might be interested:  Direksiyon Eğitim Merkezi Nasıl Açılır?

Arel Üniversitesi Kayıt Yenileme Ne Zaman?

2021-2022 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 01.10.2021 tarihine kadar devam edecektir.

Arel Üniversitesi Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır?

Değerli Öğrencimiz; 2020-2021 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işleminizi kayit. arel.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.

Istanbul Arel Üniversitesi kime ait?

İstanbul Arel Üniversitesi, Kemal Gözükara eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 5656 sayılı Yasa ile kurulan, 18 Mayıs 2007 tarihli ve 26526 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak kuruluşunu tamamlayan, Yükseköğretim Yasası çerçevesinde kamu tüzel kişiliği, mali ve idari özerkliği olan vakıf üniversitesidir.

Arel üni psikoloji nerede?

Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

OBS ilk şifre nasıl alınır?

OBS ‘ye giriş şifresini unutan/kaybeden öğrencilerin, https:// obs.ankara.edu.tr adresindeki ekrandan “şifremi unuttum” butonuna tıklayarak karşılarına gelen soruları cevaplamaları durumunda sistemde kayıtlı e-posta adreslerine yeni şifre gönderilecektir.

Arel Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 2009 yılında Kemal Gözükara Yerleşkesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlamış olup, 2019 yılından Cevizlibağ Yerleşkesinde 2021 yılı itibari ile de İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü olarak faaliyetlerini

Öğrenci Otomasyon şifresi nedir?

Öğrenci Bilgi Sistemine( Otomasyona ) ilk defa giriş yapıyorsanız şifreniz T.C kimlik numaranızdır. Eğer otomasyona giriş yapamıyorsanız ve iletişim bilgileriniz de kayıtlı değilse Bölümünüzün Öğrenci İşleri Birimi ile irtibata geçerek 1.Cep No ve 2.E-Posta alanlarını girmelerini talep ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector