FAQ: Izmir Otogardan Buca Eğitim Fakültesine Nasıl Gidilir?

Izmir otogardan Buca Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan otobüs duraklarına geçin ve 277 Otogar – Tınaztepe otobüslerine binin. Son durak olan Tınaztepe durağında inip 104 numaralı otobüse aktarma yapın. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi durağında inin, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Dokuzçeşmeler Kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

Buca Eğitim Fakültesi hangi otobüs?

Bu Otobüs hatları Buca Eğitim Fakültesi yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515, 818.

Gaziemirden Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

Gaziemir’den 152 numaralı otobüs ile Konak’ta indikten sonra buradan 554 numaralı otobüse binerek Dokuz Eylül durağında indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Torbalı’dan Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

Torbalı ‘ dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz. 9 durak sonra Gaziemir istasyonunda inerek ESHOT 510 numaralı otobüse bininiz. 13 durak sonra Dokuz Eylül durağında indiğinizde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Gaziemirden Buca Tınaztepe kampüsüne nasıl gidilir?

Gaziemir’den 353 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak İZBAN ile Aliağa istikametinde Şirinyer istasyonunda inerek 878 numaralı otobüse aktarma yapınız.

You might be interested:  E Okul Şifre Ne Demek?

Izmir otogardan Buca’ya nasıl giderim?

Buca ‘ya otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. katında yer alan ilçe şehir içi Buca minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Buca Eğitim Fakültesi hangi semtte?

9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi 38.386284 enlem ve 27.170511 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Vali Rahmi Bey Mh. ve Buca ilçesine bağlıdır. 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Dokuzçeşmeler Kampüsü hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları DEÜ- Dokuzçeşmeler Yerleşkesi yakınından geçiyor: 353, 470, 515, 878.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi hangi Otobüs?

Buca’dan 290 ya da 671 numaralı otobüslerden birine binerek Fahrettin Altay aktarma merkezine gelerek buradan 5, 6, 7, 8,82, 209, 305, 320, 725 numaralı otobüslerden birine binerek Dokuz Eylül durağında indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Dokuz Eylül Üniversitesi hangi ilçede?

Dokuz Eylül Üniversitesi Haritası Semt/Mahalle olarak Alsancak ve Konak ilçesine bağlıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi posta kodu 35210. Dokuz Eylül Üniversitesi GPS koordinatları 38° 25´ 50.5956″ ve 27° 8´ 13.0884″.

9 Eylül Üniversitesi denize yakın mı?

Neredeyse denize sıfır bir konumu olan ve diğer kampüslerde okuyanlar tarafında kıskanılan Balçova Kampüsü. İçerisinde Tıp Fakültesi ve hemşirelik bölümlerinin yer aldığı bu kampüs İzmir’in gözbebeği İnciraltı’na, harika manzarası bulunan Teleferik’e oldukça yakındır.

9 Eylül Üniversitesi Hastanesi hangi semtte?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü İzmir Buca’da bulunur.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe kampüsünde hangi bölümler var?

4- Tınaztepe Kampüsü: Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi Enstitüsü, İşletme Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Fakültesi.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ösym Eğitim Bilgi Güncelleme Nasıl Yapılır?

9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi nasıl gidilir?

Buca şehrinde Dokuz Eylül Üniversitesi – Hukuk Fakültesi Dekanlığı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 176. Demi̇rci̇köy – Adatepe.
  2. 177. Kaynaklar – Adatepe.
  3. 353. Gazi̇emi̇r – Tınaztepe.
  4. 470. Tınaztepe – Lozan Meydanı
  5. 490. Tınaztepe – Üçyol Metro.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü nerede?

Ortak kampüsümüz ise Buca’da bulunmaktadır. Fakültemiz İzmir’de, 1 Mart 1978 yılında Ege Üniversitesine bağlı İzmir Tıp Fakültesi adı ile, 12 öğretim üyesi önderliğinde kurulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector