Hızlı Cevap: Marmara Eğitim Araştırmaya Nasıl Gidilir?

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 132V, 132Y, 133A, 16KH, KM29.

Marmara Üniversitesi Hastanesi Pendik otobüsle nasıl gidilir?

Bu Otobüs hatları pendik marmara arastirma hastanesi yakınından geçiyor: 132P, 132V, 133A, 16KH, KM23.

Marmara Üniversitesi Pendik nasıl gidilir?

Pendik Metro İstasyonuna geçin ve M4 Kadıköy metrosuna aktarma yapın. Küçükyalı istasyonunda inerek otobüs duraklarına yürüyün, bu duraktan geçen KM41 Nörolojik Bilimler otobüslerine binin. 11 durak sonra Marmara Üniversitesi Başıbüyük kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

Marmaray ile Marmara hastanesine nasıl gidilir?

Pendik Marmara Üniversitesi Hastanesi ‘ne Marmaray ile gitmek için takip edilmesi gereken yol

  1. Size en yakın Marmaray durağından trene binin.
  2. Trenden Pendik YHT İstasyonu durağında inin.
  3. Ardından 132P veya 132V İETT otobüslerinden birine binip gidebilirsiniz.

Kadıköyden Pendik Marmara hastanesine nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Marmaray’a binerek Ayrılıkçeşmesi’nde inerek Kadıköy -Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi hangi durakta?

Metrobüs ile ulaşım: Kampüsümüze, metrobüsün Anadolu yakasındaki en son durağı olan Söğütlüçeşme durağında indikten sonra yürüyerek ya da hemen metrobüs durağının yanından kalkan ve Ziverbey istikametine giden minibüs ve otobüslerle ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Öğretmen Ne Demek Almanca?

Marmara Üniversitesi iyi bir üniversite mi?

Marmara Üniversitesinin İstatistiksel Akademik Verileri Üniversitelerin en temel çalışması olarak akademi çalışmaları Marmara Üniversitesinde büyük bir öneme sahiptir. ODTÜ tarafından her yıl yapılan URAP üniversite derecelendirme sıralamasında 2019-2020 yılında Marmara Üniversitesinin sıralaması 18’dir.

Pendikten Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsüne nasıl gidilir?

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuyla Göztepe durağında indikten sonra Medeniyet Üniversitesi Güney çıkışından çıkınız. Daha sonra Göztepe köprüsünün üstündeki durağa kadar yürüyünüz.

Çekmeköy Marmara Üniversitesine nasıl gidilir?

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden marmara üniversitesi eğitim arastırma hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 122ÇK, 122M, 14CE, 14ÇK, 14ŞB.
  2. Metro: M5.
  3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-26, DOLMUŞ: D-28, MİNİBÜS: C-77.

Istanbul marmara üniversitesi hastanesi hangi semtte?

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 40.886211 enlem ve 29.262712 boylamda yer almaktadır. Pendik ilçesine bağlıdır. Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector