Okuyucular soruyor: Amasya Milli Eğitim Müdürü Kim?

Amasya il Milli Eğitim Müdürü Ömer Coşkun Kimdir?

2002 yılında Mardin Anadolu Lisesinde Tarih Öğretmeni olarak göreve başladı. 02.12.2014 -31/08/2020 tarihleri arası Amasya Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü görevini yürüttü. 31/08/2020 tarihi itibariyle Amasya İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan Ömer Coşkun evli ve 2 çocuk babasıdır.

Amasya Milli Egitim Müdürü kim?

MEB AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İl Müdürümüz Ömer COŞKUN Göynücek ilçemizde bulunan Şehit Tuncay Kurt İmam Hatip Ortaokuluna ziyarette bulundu. İl Müdürümüz Ömer COŞKUN Ziya Paşa Ortaokuluna ziyarette bulundu.

Hüseyin Güneş kimdir?

1974 yılında Salihli’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimi Salihli’de tamamladı. 1995 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans yaptı.

Adana il milli eğitim müdür?

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bingöllü Veysel Durgun Adana İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

Amasya il mi?

Amasya, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan bir ildir. Merkez ilçesi Amasya ‘dır. Bölümü Orta Karadeniz’dir.

Adanada kaç öğretmen var?

Adana ili genelinde normal ve ikili öğretim yapan okul sayısı 702 adettir. Bu okullardan 478 tanesinde normal öğretim 224 tanesinde de ikili öğretim yapılmaktadır. 7123 dersliğin olduğu okullarda toplam öğretmen sayısı 11.087’dir.

Ilçe milli eğitim müdürü ne iş yapar?

MADDE 6 – (1) (Değişik:RG-20/9/2015-29481) Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

You might be interested:  Ne Kadar Sözleşmeli Öğretmen Alınacak?

Ankara il Milli Eğitim Müdürü nereli?

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KİMDİR? Kaç yaşında olduğu bilinmeyen Harun Fatsa aslen Ordulu’dur. AK Parti 24. dönem milletvekili Eyyüp Fatsa’nın kardeş olan Harun Fatsa, Nevşehir, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector