Okuyucular soruyor: Bakırköy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi hangi otobüs gider?

Bakirköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bakırköy Dr Sadi Konuk Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 72T, 94Y, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
  • Tren: MARMARAY.
  • Metro: M1A.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-01, MİNİBÜS: A-03, MİNİBÜS: A-19.

Bakırköy Devlet Hastanesi hangi durakta?

Metrobüs ile Bakırköy Devlet Hastanesi ‘ne ulaşım için “İncirli” istasyonunda inerek yürüyebilir ya da minibüslere binebilirsiniz. Bakırköy Devlet Hastanesi randevu için Mhrs sistemi ve 182 numaralı hattı kullanılabilir.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne metrobüsle nasıl gidilir?

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi İstanbul Bakırköy ilçesinde E-5 kenarında bulunmaktadır. Kadıköy Söğütlüçeşme’den Metrobüse binerek Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Bakırköy hangi durak Metrobüs?

Metrobüs ile Bakırköy ‘e ulaşım sağlamak isterseniz, İncirli metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. İncirli, Bakırköy ‘e bağlı olduğundan, bu durakta indikten sonra, Bakırköy ‘ün pek çok semtine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bakırköy Sadi Konuk metrobüs ile nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade’de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  2022 Okul Ara Tatil Ne Zaman?

Bahçelievler Semt Polikliniği hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Bahçelievler Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 31E, HT11, MK97.

K2 koğuşu nedir?

K2 koğuşu: Akıl hastalığı bulunan tutukluların cezalarını çektiği ve aynı zamanda tedavi gördüğü kapalı tür cezaevi. Yüksek duvarlar ve geniş güvenlik önlemleri ile korunan bu cezaevlerinde azılı katillerin de bulunduğu onlarca tutuklu bulunuyor.

Kadıköyden Bakırköy Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

Bakirköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bakirkoy Devlet Hastanesi Acil konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 72T, 73B, 79B, 98S, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – CEVIZLIBAĞ, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M1A.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-03.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine nasıl yatırılır?

Kliniğe hasta yatışı acil servis veya AMATEM polikliniklerinden olur. Bunun dışında bir yatış yolu yoktur. Poliklinikten yatışlar randevu sistemine göre gerçekleştirilir. Hastanın tedavi motivasyonu ve isteği esas olup kliniğe kendi isteğiyle yatarak tedavi olmak isteyen hastalar kabul edilir.

Marmarayla Bakırköy’e nasıl gidilir?

Marmaray ile Bakırköy’e doğrudan ulaşım olanağı bulunmamaktadır. Anadolu yakasından ya da Sirkeci’den geliyorsanız, Marmaray ulaşım bağlantısını kullanabilir ve aktarma yaparak Bakırköy’e ulaşabilirsiniz. Marmaray ile Bakırköy’e gitmek için, Yenikapı ya da Kazlıçeşme duraklarında inebilirsiniz.

Eminönünden bakırköye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 94 Eminönü – Bakırköy iett durağı yakınından geçiyor: 28, 28T, 31E, 33B, 46Ç, 66, 74A, 82, 92C, 99A, EM1, EM2.

Yeşilköy hangi metrobüs durağına yakın?

Hasırcılar Metrobüs durak, Beylikduzu içindeki yeşilköy sahil konumuna en yakındır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector