Okuyucular soruyor: Haseki Eğitim Araştırma Nerede?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

Haseki ( semt ) İstanbul’un Fatih ilçesindeki eski semtlerinden biridir.

Haseki Devlet Hastanesi hangi bölümler var?

İstanbul Haseki Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

 • Gastroenteroloji.
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Tıbbi Onkoloji.
 • Dermatoloji.
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Genel Cerrahi.
 • Hematoloji.
 • Çocuk Kardiyolojisi.

Haseki nereye taşındı?

Yıkılıp yeniden yapılmasına karar verilen Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sultangazi’ye taşınıyor. Sultangazi’ye inşa edilen yeni hastanenin inşaatı bitti, hizmete girmek için gün sayıyor. Yeni Haseki ‘nin Eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılması bekleniyor

Sultangazi Haseki Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sultangazi Haseki Egitim Arastirma Hastanesi yakınından geçiyor: 336Y, 36A, 36CY, 36L, 36M, 49, 78C.

Sultangazi Haseki Hastanesine tramvay ile nasıl gidilir?

Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne en yakın tramvay durağı Sultançiftliği İstasyonu’dur. Bunun için yürüyerek durağa ulaşabilir, Mescid-i Selam-Topkapı Tramvay Hattını (T4) kullanarak 18 durak sonra Topkapı İstasyonu’nda inebilirsiniz.

Metrobüsle Hasekiye nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Öğrenci Belgesi Nasıl Alınır Üniversite?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Üniversitesi?

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın-Doğum Kliniği 1967 yılında Cerrahpaşa’ ya taşınınca çevre halkına hizmet etmek amacıyla burada yeni bir Kadın-Doğum Kliniği açıldı.

Hasekiden nasıl randevu alınır?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. 2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan, vatandaş bilgilerini doğrular.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kimdir?

Doç.Dr.Egemen Cebeci 1981 yılında Amasya’da doğdu. 2005 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Eski Haseki Hastanesi yerine ne yapılacak?

İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, ” Haseki ‘yi çok yakın bir zamanda yıkıp o bölgede burada nasıl modern bir şekilde yaptıysak, orada da yeniden yapacağız. Ama bu aşamada Haseki Sultangazi’ye gelecek. Burada yeni Haseki fidanı olacaktır” dedi.

Sultangazi Haseki Hastanesi ne zaman açıldı?

2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Binamızda toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 Yoğun Bakım yatağı yer almaktadır.

Sultangazi Haseki Hastanesi kaç yataklı?

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi burada hizmet verecek. 600 Yatak Kapasiteli (400 Genel / 200 Kadın Doğum) Hastanede ayrıca 178 adet yoğun bakım ünitesi ile 30 ameliyathane yer alıyor.

Bayrampaşa’dan Sultangazi haseki hastanesine nasıl gidilir?

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Sağmalcılar durağında inerek Abdi İpekçi Caddesi üzerinden 36ES numaralı otobüse binerek Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

336Y nereye gider?

336Y (İETT) 336Y otobüs hattının ilk durağı Cebeci Peronlar olup son durağı Yenikapı Etkinlik Alanı durağıdır. 336Y (Cebeci Peronlar‎→Yenikapı Etkinlik Alanı), hafta içi çalışıyor.

You might be interested:  2021 Ocak Öğretmen Maaşı Ne Kadar Olacak?

Esenler Sultangazi’ye Nasıl Gidilir?

Esenler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultangazi meydanı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 33, 33M, 76O.
 2. Metro: M1B.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19, MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-48.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector