Sık sorulan: Türk Telekom Ingilizce Eğitim Paketi Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom ingilizce eğitim paketi nedir?

Türk Telekom Akademi İngilizce Dil Paketi, “Intermediate” ve “İş İngilizcesi ” modülü barındırmaktadır. “Beginner” seviyesinde, günlük etkileşimler için bilinmesi gereken kelimeler, cümleler ve ifadeler örneklerle anlatılır. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500’dür.

Türk Telekom busuu nasıl kullanılır?

Busuu Premium Dil Eğitim Paketi: Busuu online dil eğitim platformudur. Busuu Premium Paket 12 dili kapsamaktadır. 12 dil içerisinden 1 tanesi seçilerek ilerlenebilir. Yararlanabilmek için www.turktelekomakademi.com.tr adresinden Tek Şifre ile giriş yapılması gerekmektedir.

Türk Telekom Akademi nasıl kullanılır?

Türk Telekom Akademi eğitim platformu Türk Telekom Evde İnternet abonelerine özel bir platformdur. Almak istediğiniz eğitimi seçip Evde İnternet hesabınıza bağlayarak ve TekŞifre’nizle giriş yaparak hemen abone olabilirsiniz.

Transparent uygulaması nedir?

Transparent Language web tarayıcıdan ya da tablet ve akıllı telefonlarına yüklenen bir yazılım uygulaması olarak kullanılır. 80+ farklı yabancı dil tek bir paket olarak 1 yıl sınırsız kullanım şeklinde sunulur. Her dilde binlerce kelime, cümle, telaffuz ve diyalogların öğrenilmesini sağlar.

Türk Telekom Ücretsiz McAfee nasıl kullanılır?

Türk Telekom Güvenlik McAfee Antivirüs Plus (3 Lisans) https://www.turktelekomguvenlik.com ‘ den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisanslarınızı etkinleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Otobüsle Nasıl Gidilir?

Türk Telekom ücretsiz eğitim paketi nasıl kullanılır?

Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır. Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

TT Akademi Kariyer paketi nedir?

Finans, İş Yaşamı, İletişim, Liderlik ve Şampiyon Satışçı kategorilerinde 70’den fazla ders içeriğini kapsar. Her kategoride başlangıç düzeyinden gelişmiş düzeye kadar eğitim bulabilirsiniz.

Teksifre Turktelekom nedir?

TekŞifre, Türk Telekom internet hizmetlerini çeşitli platformlardan kullanırken sizi tanımamızı sağlayan şifre uygulamasıdır. Bu sayede tek bir şifre ile tüm Türk Telekom internet hizmetlerini kullanabilir, size özel sunduğumuz online fatura ve kota sorgulama gibi temel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom devlete bağlı mı?

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin %55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş. )., %25’i T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir.

Transparent Language nasıl kullanılır?

Uygulama arama bölümüne “ Transparent Language ” yazınız ve “İndir” butonuna tıklayınız. Uygulama indirilip kurulduktan sonra, Yabancı Dilim uygulamasından oturum açmak için kullanıcı adınızı ve parolanızı giriniz veya QR kodunuzu taratınız.

YAAY ne zaman kuruldu?

Yaay, Türk Telekom çatısı altındaki TT Ventures tarafından 2 Eylül 2020’de açılmış, Türkiye merkezli bir sosyal medya platformudur.

Türk Telekom yay nedir?

Yaay, Türkiye merkezli bir sosyal medya platformudur. Türk Telekom çatısı altındaki TT Ventures tarafından 2 Eylül 2020’de açıldı. Twitter’a benzerliği ile dikkat çeken Yaay, kategorilere ayrılmış yapısı ve içerik paylaşımına göre kullanıcılarına sunduğu rozetler, diğer platformlarından ayrışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector