Sık sorulan: Uzaktan Eğitim Harçları Nasıl Ödeniyor?

ADÜ ders kayıt ücretleri nereye yatırılıyor?

Havale veya EFT yoluyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir. Katkı payı/öğrenim ücreti ödemelerinin Türkiye genelinde Halk Bankası Şubeleri / ATM / İnternet Bankacılığı üzerinden, TC Kimlik Numarası ile yapılması gerekmektedir.

Istanbul üniversitesi uzaktan eğitim harçları hangi bankaya yatırılacak?

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Uzaktan öğretimde harç var mı?

Öğrencilerden, yeni kayıt ve kayıt yenileme sırasında katkı payı ve öğrenim ücreti dışında, açık öğretim ve uzaktan öğretim materyal ücreti hariç, her ne ad altında olursa olsun ücret alınmayacak.

Auzef harç ücretleri nasıl yatırılır?

Kayıt yenileme işlemi için referans numaranız ile dönem ücretini ödemeniz yeterlidir. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Vakıfbank harç ödemesi nasıl yapılır?

Üniversite harç ödemenizi, dilerseniz İnternet Bankacılığı, 0850 222 0724 Çağrı Merkezi’nden ve tüm VakıfBank Şubeleri’nden de gerçekleştirebilirsiniz.

Katkı payı öğrenim ücretleri nereye ödenir?

Öğrenci katkı payı öğrenci tarafından T.C. Ziraat Bankası ATM ‘lerinden TC Kimlik numaraları ile iki taksit halinde yıllık olarak ödenir.(akademik takvimde belirtilen kayıt yenileme dönemlerinde (Güz ve Bahar yarıyılları başında) Ödeme dekontu/ makbuzu bir yere teslim etmenize gerek yoktur.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ne Zaman Kuruldu?

Auzef harç ödeme Hangi banka 2021?

Ödemenizi HalkBank Şube/ATM’lerinden ya da AKSİS sistemi üzerinden online yapabilirsiniz.

Auzef yeni kayıt nasıl yapılır?

http://basvuru.istanbul.edu.tr/ adresinden “Hesap Oluştur” sekmesini tıklayınız. Formda gerekli alanları doğru bir şekilde doldurunuz. (“Kullanıcı adı” ve” Kullanıcı Aktifleştirme Bağlantısı” e-posta adresinize gönderileceği için bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.)

Istanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Nasıl Yapılır?

Uzaktan Öğretim, alışılmış geleneksel eğitim tarzından farklı olarak, kampüse gelme zorunluluğunun olmadığı, derslerin bilgisayar vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı ve interaktif olarak işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği eğitiminin adıdır. public Öğrenci merkezlidir.

Harç parası ne demek?

Üniversiteyi ikinci öğretim ya da açık öğretim şeklinde okuyan öğrencilerden alınan ücrettir. Öğretmenlerin ek olarak ders verdikleri düşüncesiyle uygulanan bir sistemdir.

Istanbul üniversitesi harç ücretleri nasıl yatırılır?

AKSİS sistemine (​https:/aksis. istanbul.edu.tr/​) giriş yaptıktan sonra ​“ Harç Bilgileri” kısmından ​“Referans Numara’​sına ulaşabilirsiniz. ​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Auzef harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

AUZEF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 31 Ağustos – 10 Eylül arasında kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Auzef harç ödeme 2021 nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (https:/aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “ Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector