Soru: Çanakkale Eğitim Fakültesi Anafartalar Kampüsü Nerede?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi hangi kampüste?

Eğitim Fakültesi – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Yerleşkesi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nasıl gidilir?

Çanakkale iskelesinde inip otobüs duraklarına yürüyün ve buradan Ç-2 Üniversite otobüslerine binin. 12 durak sonra gelen Beldemiz durağında inip 2 dakika kadar yürüdükten sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Eğitim Fakültesi merkezde mi?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi 40.155334 enlem ve 26.412359 boylamda yer almaktadır. Merkez ilçesine bağlıdır.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi hangi şehirde?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Türkiye’nin Çanakkale ilinde yer alan devlet üniversitesidir.

Çanakkale otogardan 18 Mart Üniversitesine nasıl gidilir?

Otogardan şehirlerarası otobüs firmasının servisiyle yada otogar minibüs İskele’ye geldikten sonra Denizbank ‘ın önündeki duraktan Ç1, Ç2, Ç3, Ç11, ÇT3 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Terzioğlu Kampüsü merkezde mi?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne bağlı Çanakkale merkezde yer alan kampüsün adıdır. Terzioğlu Yerleşkesi olarak da bilinir. Kepez ile Çanakkale merkez arasında yer alan yerleşkede Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörlüğü başta olmak üzere üniversitenin çok sayıda birimi yer almaktadır.

Anafartalar Kampüsü hangi bölümler var?

ANAFARTALAR YERLEŞKESİ

  • Eğitim Fakültesi. Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi. Dezavantajlı Çocuklar Uygulama ve Araştırma Merkezi. Eğitim Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇETEM) Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi.
  • Kapalı Spor Salonu.
  • Eğitim Fakültesi Kütüphanesi.
  • ÖSYM Bürosu.
  • Açıköğretim Bürosu.
You might be interested:  Tematik Okul Ne Demek?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi hangi semtte?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 40.111958 enlem ve 26.414896 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Barbaros Mh. ve Merkez ilçesine bağlıdır.

Çanakkale Tıp Fakültesi hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Barbaros Mh. ve Merkez ilçesine bağlıdır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı haritası Çanakkale ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı posta kodu 17020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector