Soru: Esenyurt Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Esenyurt Ilçe Milli Egitim Müdürü kim?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürlerimizden Abdullah GÜLER, Fatih AKTAŞ, Zafer ERDAĞI okullarımızda yapılan çalışmaları, alınan önlemleri yerinde incelediler.

Paşali beşli nereli?

1977 Ardahan’da doğdu. Evli ve üç çocuk babasıdır. İlk, orta tahsilini Ardahan’da tamamladı. Liseyi Ardahan İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı.

Esenyurt ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede?

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, belediyeler, devlet daireleri, Yıldırım Beyazıt Cad., No:3, Esenyurt, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Beylikdüzü Milli Eğitim Müdürü kim oldu?

Ahmet Hacioglu – Müdür – Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | LinkedIn.

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi. 14 Mart 2016’da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve getirilen Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine, 2012’den itibaren Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olan Levent Yazıcı atandı.

Esenyurt ilçe mi?

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. İlçede bir şehir parkı bulunmaktadır.

Esenyurtta kaç kişi yaşıyor?

Esenyurt nüfusu 2020 yılına göre 957.398. Bu nüfus, 491.843 erkek ve 465.555 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,37 erkek, %48,63 kadındır.

Esenyurt Üniversitesi Uzaktan mı?

Uzaktan öğretim faaliyetleri Yüksek öğretim kurumunun aldığı online eğitime geçiş kararı üzerine üniversitemiz 23 mart 2020 tarihinden itibaren tüm Fakülte, Yüksekokul, Enstitü ve Tömer ‘de dersler uzaktan öğretim sistemi üzerinden senkron yapılmaktadır.

You might be interested:  12.Sınıfların Okul Sınavı Ne Zaman?

Istanbul Esenyurt Kaç nüfusu?

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TUİK) açıkladığı rakamlara göre İstanbul Esenyurt nüfusu 957 bin 398 kişidir. İstanbul Toplam Nüfusu Kaçtır?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector